Náš malý příběh & vysvětlení proč právě název – Tojevono – a heslo – Shared Emotions

 

Značka vznikla v roce 2015 v barovém prostředí se sklenkou whisky v ruce a s myšlenkou, že je na čase se zvednout z barové židle a začít něco tvořit, dávat úzké společnosti lidí radost z kvalitně vytvořeného streetwearu. Úzké společnosti lidí, protože každá kolekce je omezena počtem kusů a jen opravdu zřídka kdy oblečení doděláváme. Tudíž kdykoliv si oblékneš cokoliv od Tojevono Urban Apparel, můžeš si být jist, že patříš mezi desítky, nikoliv mezi tisíce, či miliony lidí, kteří oblékají stejné oblečení velkých oděvních řetězců, které působí po celém světě.

Jsme mladí a neklidní a vnímáme svět kolem sebe a vše co se okolo nás děje promítáme do jednotlivých kusů oblečení, pokud Tě zajímá o co jde v tvém kusu oblečení, neváhej se optat! Kontakt najdeš na e-shopu.

TOJEVONO 

  • každý moment v tvém životě je teď a tady a TOJEVONO, záleží jen a jen na Tobě jestli to bude pozitivní, či negativní okamžik a jak si ho dokážeš užít!

 

SHARED EMOTIONS 

  • není nic skvělejšího, než to, že v 21. století můžeme tyto naše každodenní – tojevono – okamžiky ihned sdílet s kýmkoliv blízkým ať už je kdekoliv na světě!

 

222222_Consulting_128px

#TOJEVONO je myšlenka, kterou lze vyjádřit jakýkoliv životní okamžik, ať už všední, nebo nevšední!

222222_Slideshare logo_128px

#TOJEVONO – URBAN APPAREL se řídí heslem *SHARED EMOTIONS*, protože život je jak o zážitcích, tak o emocích, které nám dech nejenom berou, ale i dávají!

222222_T-shirt_128px Je to nový lifestylový brand oblečení a doplňků pro všechny, kteří milují život a snaží se ho žít naplno!
222222_Connect_128px Pro všechny, kteří chtějí svůj životní příběh sdílet a užívat si ho s přáteli!
222222_Clock_128px Pro všechny, kteří vědí, že každý den může být ten poslední a podle toho si ho užívají!
tjvnpage-posledni-slogan Pro všechny, kteří když se ráno nestydí, jakoby se večer nebavili!    

                                                           #TOJEVONO *SHARED EMOTIONS* URBAN ESHOP /  INSTAGRAM / FACEBOOK